O marce

Kolorado to najszersza oferta produktów do sprzątania na rynku! Produkty Kolorado łączą dobrą jakość i atrakcyjną cenę. Serię tworzy szeroka gama produktów służących do utrzymania czystości i higieny w domu - od produktów do utrzymania higieny i świeżości w twojej toalecie (kostki wc, odświeżacze powietrza), przez produkty do sprzątania i czyszczenia (ścierki, zmywaki), po produkty użytku spożywczego (folie aluminiowe, torebki śniadaniowe). Gamę uzupełniają produkty pomocne w utrzymaniu czystości w samochodzie (gąbki i czyściki).

W roku 2009 marka Kolorado została doceniona przez klientów za jakość i użyteczność, i uzyskała Odkrycie 2009 w konkursie: Laur Konsumenta. Dziękujemy za uznanie.

W roku 2010 firma Hal zaproponowała swoim klientom ekskluzywną serię produktów do utrzymania czystości Kolorado Premium (wcześniej znaną jako Blik). Marka ta znana jest ze swojej wysokiej jakości oraz ciekawego wzornictwa. W ofercie znajdują się 2 rodzaje zmywaków oraz ścierki nasączane.

W roku 2015 Hal zaprezentował swoją nowość: unikalną kostkę wc, którą wyróżnia designerski kształt. Działa niezwykle aktywnie, efektywnie czyszcząc i wypełniając toaletę przyjemnym aromatem. Dostępna w 6 wersjach zapachowych: Blue Aquatic, Intense Forest, Lavender Field, Cristal Lemon, w tym 2 limitowanych: Exotic Flowers i Tropical Island. Specjalnie zaprojektowana forma i energetyczne kolory podkreślają wyjątkowy charakter i skuteczność produktu. Mając na uwadze, iż polscy konsumenci mają w swoich łazienkach przeróżne rodzaje muszli, kostka Kolorado Roll’ Aroma została zaprojektowana uwzględniając te różnice.

 pozostałe marki